Daszki szklane Wrocław

Daszki szklane montowane w fasadach budynków od firmy Pan Szklarz
pan-szklarz.pl
Szklarz Wrocław

Wykonujemy na zamówienie daszki szklane z bezpiecznego i mocnego szkła hartowanego. Realizujemy projekty na daszki ze szkła nad wejścia do budynków, zadaszenia tarasów itd. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do współpracy!

pan-szklarz.pl

Zadaszenia szklane - montaż we Wrocławiu i okolicach

Pan Szklarz to zakład szklarski z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Wiedzę i praktykę zdobytą przez te lata umiejętnie łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami, nowymi technologiami oraz innowacyjnymi pomysłami. Dzięki zaawansowanym urządzeniom i doświadczeniu naszych pracowników wykonany dla Państwa każde zlecenie. 

Realizujemy zamówienia hurtowe od developerów i firm budowlanych, współpracujemy z właścicielami hoteli, biurowców czy galerii, ale także chętnie przyjmujemy zamówienia od klientów indywidualnych.

Glass roof

Jak przebiega realizacja zamówienia?

Wielkość, grubość, sposób mocowania i inne parametry dotyczące daszków i zadaszeń regulowane są odpowiednimi ustawami. 

Dlatego nasi specjaliści projektując konkretny daszek nad wejście czy zadaszenie tarasu muszą wziąć pod uwagę nie tylko wskazówki i preferencje inwestora, ale także takie dane jak: charakter budynku, materiał z którego został wykonany czy też jego przeznaczenie. 

Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do wykonania oraz montażu. Na każdym etapie inwestor może liczyć na wsparcie naszego zespołu, miłą współpracę oraz profesjonalne podejście.

Dzięki bogatemu zapleczu produkcyjnemu oraz licznemu zespołowi możemy realizować duże zamówienia na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

pan-szklarz.pl

Dlaczego daszki szklane są tak popularne?

Krótko mówiąc szkło jest praktycznym, uniwersalnym i świetnie prezentującym się materiałem. 

W zależności od użytego rodzaju szkła możemy całkowicie osłonić wejście czy taras przed słońcem lub zapewnić jedynie zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi – wszystko w zależności od potrzeb i upodobań inwestora.

Daszki ze szkła – zalety

 Daszki szklane – wytrzymałość
Szkło jest bardzo wytrzymałym materiałem. Na daszki stosuje się szkło hartowane, czyli specjalnie wzmacniane, dzięki czemu zadaszenie nie chroni jedynie przez opadami, ale także, a może przede wszystkim, przed uderzeniem przez spadający element elewacji.

 Daszki szklane – nowoczesny design
Szklane daszki stosowane są przede wszystkim w nowoczesnym budownictwie, w którym szkło jest dominującym materiałem budowlanym – przykładem mogą być galerie handlowe czy duże biurowce. 

✓ Daszki szklane – szerokie zastosowanie
Szkło doskonale koresponduje także z innymi materiałami takimi jak drewno czy cegła – dlatego chętnie jest wykorzystywane jako zadaszenie tarasu w domu jednorodzinnym czy zadaszenie wejścia do domu prywatnego.

Daszki szklane montaż Wrocław
Daszki szklane Pan-Szklarz Wrocław
Zobacz nasze realizacje