Ścianki szklane Wrocław

Ścianki szklane Wrocław, zabudowy szklane
pan-szklarz.pl
Szklarz Wrocław

Oferta zakładu Pan Szklarz jest bardzo szeroka. Prezentujemy Państwu jeden z naszych najważniejszych produktów czyli ścianki szklane i zabudowy ze szkła. Szkło doskonale wpisuje się w aktualne trendy w budownictwie i aranżacji wnętrz, dlatego otrzymujemy dużo zleceń na zaprojektowanie, wykonanie i montaż ścianek szklanych w biurowcach, galeriach handlowych, bankach, restauracjach, hotelach czy domach prywatnych.

Wrocław jest miastem, które nieustannie się rozwija, nieprzerwanie pojawiają się nowe inwestycje mieszkaniowe i użyteczności publicznej, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Boardroom Presentation Viewed Through Meeting Room Window
Szklane ścianki działowe

Zabudowy szklane –
realizacje Wrocław i Dolny Śląsk

Zabudowy szklane to szeroki temat – może dotyczyć szklanych ścian zewnętrznych, ścianek działowych, przepierzeń i wiatrołapów, składanych ścianek działowych i innych. Wykonany każde zlecenie. Lubimy wyzwania i chętnie realizujemy niestandardowe, wyjątkowe i skomplikowane projekty.

Nasza firma zlokalizowana jest pod Wrocławiem, na Bielanach Wrocławskich. Jest to bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca nam docieranie do klientów na terenie Dolnego Śląska. Realizujemy także zlecenia na terenie całego kraju. 

pan-szklarz.pl

Szklane ściany działowe - zalety

Dlaczego szklane ścianki działowe są tak popularne? Wielu osobom szklane przepierzenia kojarzą się przede wszystkim z wielkimi powierzchniami biurowymi i podziałem na poszczególne stanowiska pracy – ale to nie jedyne zastosowanie tego typu konstrukcji szklanych. Obecnie wielu naszych klientów stanowią osoby prywatne, które chcą wykorzystać zalety szklanych ścianek działowych w swoich mieszkaniach lub domach. Pomysł jest świetny biorąc pod uwagę właściwości szkła i możliwości montażowe takiej zabudowy.

Po pierwsze szklane ścianki umożliwiają doświetlenie całego pomieszczenia. Światło dzienne jest ważnym warunkiem dobrego samopoczucia i komfortu psychicznego, dlatego wielu inwestorów woli oddzielić kuchnię od salonu, czy pokój dzienny od przedpokoju ścianką zbudowaną ze szkła zamiast karton-gipsu, betonu komórkowego czy sylikatów.

Można wykorzystać możliwości jakie daje nam współczesna technika i zastosować szkło ornamentowe, tłuczone, topione, piaskowane, kolorowe i inne. Dzięki temu ścianka będzie stanowić nie tylko element praktyczne, ale także dekoracyjny. Można uzyskać niesamowite efekty – szkło umożliwia stworzenie jedynej i niepowtarzalnej zabudowy bogatej w kolory, formy i wzory. Zastosowanie wymienionych powyżej rodzajów szkła umożliwia także zachowanie części prywatności przy jednoczesnym doświetleniu pomieszczeń.

Należy także wspomnieć, że szkło stosowane do zabudowy jest szkłem hartowanym, a więc niezwykle bezpiecznym. Uszkodzenia lub rozbicie szyby są praktycznie niemożliwe, a jeśli już do tego dojdzie to tego rodzaju szkło rozsypuje się na drobne kawałki o obłych krawędziach – dzięki czemu nie wyrządzą nikomu krzywdy.

pan-szklarz.pl

Szklane ściany i konstrukcje w nowoczesnym budownictwie

Nowoczesne budownictwo – biurowce, galerie handlowe, szpitale, hotele – kojarzą się nam z lekką konstrukcją, w której elewacja to przede wszystkim szkło. Daje to możliwość doświetlenia wnętrza i nadaje bryle eleganckiej nowoczesnej oprawy. Bardzo chętnie bierzemy udział w realizacji tego typu projektów.

Z wielką przyjemnością pomagamy także odpowiednio podzielić i zagospodarować powierzchnie biurowe i inne za pomocą ścianek działowych.

Zobacz nasze realizacje