Panele szklane Wrocław

Panele szklane Wrocław, szkło do kuchni Wrocław
pan-szklarz.pl
Szklarz Wrocław

Szkło doskonale sprawdza się w kuchni, a dokładniej w aranżacji kuchni lub aneksu kuchennego.  Jest estetyczne, higieniczne, optycznie powiększa pomieszczenie i daje duże możliwości dekoratorskie. Wykonujemy tego typu panele na zamówienie, pod wymiar. Chętnie realizujemy duże zlecenia od developerów, projektantów, firm budowlano-remontowe itd.  na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Zachęcamy do kontaktu i omówienia warunków współpracy. Oferujemy korzystne warunki współpracy.

pan-szklarz.pl

Szkło do kuchni - zastosowanie

Przestrzeń pomiędzy szafkami wiszącymi a blatem kuchennym to miejsce, które koniecznie należy zabudować. Praktyka pokazuje, że ściany w tym miejscu bardzo łatwo ulegają zabrudzeniu czy zatłuszczeniu. Ochroną przed brudem i plamami od wieków stanowiły nieśmiertelne płytki. Na szczęście obecnie, coraz więcej osób dostrzega ogromne możliwości w wykorzystaniu potencjału szkła. Dlaczego szkło zyskuje taką popularność?

Side view of kitchen
Panele szklane to nowoczesny wygląd Twojej kuchni

Panele szklane w kuchni to przede wszystkim komfort i wygoda. Szkło bardzo łatwo się czyści i jest mega higieniczne. W przypadku paneli szklanych jesteśmy uwolnieni od nierównej walki z zabrudzonymi fugami (jak to miejsce w przypadku płytek). Dodatkową zaletą szkła jest jego uniwersalne zastosowanie. Pasuje do prawie każdego wnętrza. Doskonale komponuje się z drewnem, które często króluje w kuchni. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu, jak i klasycznej aranżacji kuchni. Można zamówić różne rodzaje szkła: szkło czyste tzw. float, mleczne, barwione lub z grafiką. Dzięki temu możemy stworzyć wyjątkową kuchnię z niepowtarzalnym motywem paneli szklanych.

Warto wspomnieć o jeszcze jednej zalecie szkła: optycznie powiększa wnętrze. Aneks kuchenny lub kuchnia to często niewielka przestrzeń, którą musimy bardzo mądrze zagospodarować. Panele ze szkła zamocowane nad blatem będą świetnie odbijać światło, rozjaśniać pomieszczenie i dodadzą mu trochę metrów.

pan-szklarz.pl

Panele szklane do kuchni – dlaczego Pan Szklarz?

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do wykonania paneli szklanych do kuchni?

  • Wykonujemy dokładny pomiar i doskonały projekt
  • Na życzenie klienta montujemy szkło z dowolną grafiką.
  • Posiadamy szkło najwyższej jakości. Sami hartujemy szkło potrzebne do wykonania paneli.
  • Prace zarówno na etapie produkcji, jak i montażu wykonujemy bardzo precyzyjnie i z najwyższą starannością.
  • Posiadamy rozbudowane zaplecze produkcyjne, dlatego możemy realizować duże zlecenia od wielu kontrahentów w jednym czasie.
  • Oferujemy krótkie terminy realizacji i najniższe ceny we Wrocławiu.
Panele szklane do kuchni Wrocław

Szkło w kuchni to oczywiście nie tylko panele szklane. Wykonujemy także szkło do mebli kuchennych, szklane blaty, zlewozmywaki i inne elementy. Chętnie realizujemy nietypowe projekty. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości!

Zobacz nasze realizacje