Hurtownia Szkła
Wrocław, Dolny Śląsk

Hurtownia szkła we Wrocławiu
pan-szklarz.pl
Szklarz Wrocław

Jesteśmy największą hurtownią szkła budowlanego we Wrocławiu. Zaopatrujemy w najwyższej jakości szkło firmy i zakłady na terenie Dolnego Śląska, a także całego kraju. Chętnie współpracujemy także z firmami z zagranicy. 

Prowadzimy hurtową sprzedaż szkła hartowanego, laminowanego, zespolonego, zbrojonego, antywłamaniowego, dźwiękochronnego i wielu innych. W zależności od rodzaju, szkło produkujemy sami lub zakupujemy u renomowanych producentów. 

Przykładamy ogromną wagę do jakości szkła i naszej produkcji, dlatego zmawiając u nas szkło mogą być Państwo pewni najwyższej jakości. Posiadamy bogate zaplecze produkcyjno-magazynowe, dzięki czemu możemy szybko zrealizować zamówienia na dużą ilość szkła.

Hurtownia szkła budowlanego Pan Szklarz
– dlaczego my?

Nasza historia sięga 1989 roku. Wówczas zaczynaliśmy naszą przygodę z produkcją i sprzedażą szkła. Przez lata rzetelnej pracy nabyliśmyy ogromne doświadczenie, poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat szkła i jego produkcji oraz zyskaliśmy spore grono stałych klientów.

Dzisiaj jesteśmy największą hurtownią i producentem szkła we Wrocławiu. Naszą stabilną pozycję zdobyliśmy ciężką pracą, profesjonalnym podejściem do Klienta, fachowemu doradztwu i naszemu zespołowi, który wkłada całe serce i umiejętności w realizację każdego zlecenia, a także dobrze wyposażonym parkiem produkcyjnym.

Nasza firma może zaoferować Państwu najniższe ceny szkła we Wrocławiu oraz najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do współpracy

 • zakłady szklarskie
 • producentów okien
 • zakłady meblowe
 • architektów i projektantów
 • developerów
 • firmy budowlane itd.

Wysyłamy zamówione szkło firmom na terenie całego kraju. Gwarantujemy bezpieczne, sprawne i terminowe dostarczenie przesyłek. Możesz nam zaufać!

pan-szklarz.pl

Zaufaj firmie z przeszło 30 letnim doświadczeniem

Zakład szklarski Pan Szklarz z Wrocławia dostarcza najwyższej jakości szło już od 3 dekad. Zaufaj specjalistom!

Hurtowa sprzedaż szkła budowlanego

Dostarczamy naszym kontrahentom najwyższej jakości szkło budowlane i dekoracyjne. Ma ono zastosowanie w budownictwie, meblarstwie, wykańczaniu i aranżacji wnętrz domów prywatnych oraz przestrzeni publicznych.

Prowadzimy hurtową sprzedaż szkła różnego rodzaju, między innymi:

 • szkło float – jest to najbardziej populatny rodzaj szkła, zwany szkłem zwykłym. Jest to szkło przezroczyste, bezbarwne i nie zniekształcające obrazu. Jego cechą charakterystyczną jest lekko zielonkawy odcień. W naszej hurtowni znajdą Państwo szkło float dowolnej grubości.
 • szkło float barwione – szkło barwione w masie, dostępne kolory: to brąz, grafit, zielony i niebieski. Tego rodzaju szkło łączy w sobie zalety dekoracyjne oraz praktyczne (przepuszcza mniej promieni słonecznych). Po właściwej obróbce doskonale nadaje się jako materiał na balustrady, kabiny prysznicowe czy ścianki działowe.
 • szkło hartowane – szkło poddane procesowi hartowania jest najczęściej wykorzystywane w budowlance, wykończeniach wnętrz, meblarstwie itd. Jest to szkło bezpieczne, odporne na stłuczenia i uszkodzenia. Ze szkła hartowanego wykonuje się daszki nad wejścia, ścianki, balustrady, kabiny prysznicowe, witryny itd.
 • szkło laminowane – dwie lub więcej warstw szkła łączone za pomocą folii lub żywicy. Właściwości tego rodzaju szkła zależą od ilości połączonych warstw. Dzięki tej technice możemy uzyskać nawet szkło kuloodporne.
 • szkło zespolone – stosowane w produkcji okien.
 • szkło zbrojone – w szkło wtapiana jest metalowa siatka. Tego rodzaju materiał wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo, np. w drzwiach zewnętrznych budynków wielorodzinnych.
Zobacz nasze realizacje