Szyby zespolone

Szkło o dużej wytrzymałości z Wrocławia – Oferta: Szyby zespolone
pan-szklarz.pl
Szklarz Wrocław

Szyby Wrocław – zobacz naszą ofertę

Oferujemy Państwu wysokiej jakości szklane produkty. Szyby standardowe i niestandardowe pełnią ważną rolę w codziennym życiu, a nasi szklarze zajmują się ich prawidłową instalacją. Na przestrzeni lat zamontowaliśmy wiele szyb w miejscach takich jak: okna budynków mieszkalnych i komercyjnych, drzwi szklane, witryny sklepowe, szyby do mebli, kabiny prysznicowe, ścianki i drzwi do łazienek, balustrady i ogrodzenia, ściany działowe, lustra i wiele innych.

Dla kogo realizujemy zamówienia na szyby?

Jako wieloletni szklarz chętnie realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe na mniejsze i większe szyby. Wrocław, Dolny Śląsk oraz pozostałą część Polski zamieszkuje wielu naszych zadowolonych klientów. Chętnie nawiązujemy dłuższą współpracę z:

 • klientami indywidualnymi,
 • szklarzami,
 • stolarzami,
 • firmami budowlanymi,
 • firmami remontowymi,
 • deweloperami,
 • architektami,
 • właścicielami hoteli, biurowców oraz galerii handlowych.

Krok po kroku zamówienia szyby

Podczas rozmowy z klientem ustalamy konkretny wymiar, kształt oraz rodzaj szyby dostosowany do potrzeb zamawiającego. W pierwszym etapie szklarz dokładnie mierzy miejsce, gdzie będzie zainstalowana szyba. Następnie zostają uwzględnione wszelkie specjalne wymagania, takie jak rodzaj szkła, grubość, kształt, rodzaj obróbki krawędzi (np. fazowanie, cięcie na skos) oraz inne szczegóły projektu. Nasi klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów szkła, takich jak szkło hartowane, laminowane, energooszczędne, antywłamaniowe albo ochronne przed promieniowaniem UV. W kolejnym kroku, na podstawie pomiarów i projektu nasi pracownicy przystępują do wymiarowego cięcia szyby. Wrocław jest miastem, w którym posiadamy bogate zaplecze maszynowe. Ten specjalistyczny sprzęt i narzędzia wpływają na precyzyjną realizację projektu. Dla zwiększenia wytrzymałości lub bezpieczeństwa szkła oferujemy klientom hartowanie lub laminowanie szyby.

pan-szklarz.pl

Szyby zespolone Wrocław

Szyby zespolone mogą być wykorzystane jako ochrona antywłamaniowa i termoizolacyjna do okien, a także doskonale sprawdzą się w roli szklanych blatów do stołów i stolików kawowych, dzięki którym uzyskają Państwo niepowtarzalne aranżacje szklane zachwycające nie tylko gości, ale również domowników.

Szyby zespolone – zestawy szyb złożone z dwóch, trzech lub więcej pojedynczych szyb przedzielonych ramką dystansową, które produkuje się z dwustopniowym uszczelnieniem krawędzi zespolenia.

SZKŁO ZESPOLONE – wielowarstwowe szyby we Wrocławiu i okolicach.

Nasz zakład szklarski Pan Szklarz we Wrocławiu oferuje Państwu wysokiej jakości produkt charakteryzujący się dużą wytrzymałością. Gwarantujemy szkło zespolone najwyższej jakości, w znakomitych cenach. Sprawdź sam!

 

Zalety zastosowania szyby w pomieszczeniu

Szyby to nie tylko przezroczyste powierzchnie, są one integralną częścią naszych domów, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Co sprawia, że szyby są tak chętnie wybieranym materiałem budowlanym? Do niepodważalnych zalet szyby zaliczyć można:

– Przepuszczanie światła do wnętrza budynków, co wpływa na oszczędności związane z wydatkami na energię elektryczną.

 • Bardzo dobra widoczność.
 • Izolacja termiczna, która chroni przed utratą ciepła lub przegrzewaniem się pomieszczeń w upalne dni.
 • Izolacja akustyczna, czyli ograniczanie hałasu dobiegającego z zewnątrz pomieszczenia.
 • Bezpieczeństwo budynków wynikające z odpowiedniego doboru szkła do produkcji szyby.
 • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu, śniegu, promieniowaniem UV lub wiatrem.
 • Podkreślanie walorów estetycznych wewnątrz i zewnątrz budynku.

Wymiana lub naprawa zbitej szyby Wrocław

Mamy świadomość, że od czasu do czasu może pojawić się nagła sytuacja, w której pilnie będziemy potrzebować wymiany lub naprawy okna, witryny, drzwi lub szyby. Wrocław jest siedzibą naszej firmy, więc dla klientów z Dolnego Śląska jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Pogotowie szklarskie Pan Szklarz zabezpiecza szklane elementy po skutkach wandalizmu, włamania czy nieszczęśliwego wypadku. Jeśli chcesz, żeby usterka została usunięta szybko, sprawnie oraz bezpiecznie, to dobrze trafiłeś. Nasze pogotowie szklarskie jest czynne całą dobę, w każdym dniu, przez cały rok.

Konkurencyjna cena szyby Wrocław

Porównując oferty od różnych szklarzy okazuje się, że szyby montowane przez nasz zakład szklarski są nie tylko najlepszej jakości, ale również w atrakcyjnej dla klienta cenie. Gwarancja na sprzedawane produkty oraz oferowane usługi jest kolejnym atutem przemawiającym za nawiązaniem stałej współpracy z naszą firmą. Równie chętnie realizujemy indywidualne zamówienia, jak i hurtowe zamówienia od większych firm we Wrocławiu oraz w całym kraju. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co mamy do zaoferowania swoim klientom.

pan-szklarz.pl
Zobacz nasze realizacje