Drzwi szklane Wrocław

Nowoczesne wejścia we Wrocławiu – Oferta: Drzwi szklane
pan-szklarz.pl
Szklarz Wrocław

Drzwi szklane Wrocław

Ofertę drzwi do mieszkań i pomieszczeń biurowych tworzą drzwi z bezpiecznego szkła hartowanego oferowanego przez firmę Pan Szklarz we Wrocławiu:

  • przeźroczystego,
  • półprzeźroczystego,
  • matowego.

Możemy je dodatkowo wzbogacić poprzez wykonanie grawerowanego matowego lub błyszczącego wzoru według Twoich upodobań.

Interiors Shots of a Modern Bathroom in the Attic
Drzwi szklane Wrocław

Drzwi pełnoszklane przesuwne, mocowane do ściany bocznej, sufitu lub też bezpośrednio do szkła, pełnią rodzaj ścianki działowej pomieszczenia. 

Szkło mocowane w systemie rolkowym – widocznym nadaje pomieszczeniu dodatkowego wyglądu, poprzez widoczny detal wysokiej jakości stali nierdzewnej.

pan-szklarz.pl

Jakie zastosowanie mają drzwi szklane Wrocław?

Szklana konstrukcja płyt drzwiowych oraz ewentualnie części bocznych jest wykonana w taki sposób, żeby jak najbardziej eksponować szklane elementy. Nowoczesne wnętrza, które łączy funkcjonalność, estetyka oraz spory przepływ światła często wyposażone są w drzwi szklane. Wrocław i jego mieszkańcy doceniają walory szkła znajdującego się:

Z jakiego rodzaju szkła wykonujemy drzwi szklane Wrocław?

Do wyrobu drzwi szklanych stosujemy pełen asortyment szkła dostępnego na rynku europejskim. Jest to bezpieczne szkło hartowane o grubościach 8, 10, 12 mm.

Jesteśmy działającą od ponad 30 lat firmą szklarską. Mamy ogromne doświadczenie w pracy ze szkłem. W zależności od preferencji klienta oraz potrzeb konstrukcyjnych wykonujemy szklane drzwi na wymiar. Wrocław jest siedzibą naszej firmy, co ułatwia nam stałą współpracę z hutą szkła. Dzięki temu oferujemy klientom między innymi drzwi szklane:

Szkło używane do realizacji projektów jest różnej grubości dostosowanej do wymogów konstrukcyjnych. Jesteśmy dokładni na każdym etapie wykonywania i realizacji projektu powierzonego nam przez klienta.

Drzwi szklane Wrocław

Co sprawia, że drzwi szklane przesuwne zyskują na popularności?

Szklane drzwi, które zamiast otwierania się na zawiasach, otwierają się na zasadzie przesuwu są częstym wyborem w nowoczesnej zabudowie. Co wyjątkowego zapewniają drzwi szklane przesuwne? Wrocław jest innowacyjnym miastem, w którym widać stylową architekturę oraz gustownie i funkcjonalnie zaaranżowane wnętrza. Szkło jest materiałem, który jest stosowany w wielu wnętrzach, zarówno w domach, malutkich mieszkaniach, biurach, jak i komercyjnych miejscach użyteczności publicznej. Drzwi pełnoszklane przesuwne są szczególnie praktyczne w miejscach, w których istotna jest swobodna komunikacja między wydzielonymi strefami. Szklane elementy ścienne wprowadzają również dużo światła do pomieszczeń oraz dają możliwość tworzenia otwartych przestrzeni. Dzięki temu minimalizuje się potrzebę sztucznego oświetlenia, a co za tym idzie, przyczynia się do oszczędności energii. Drzwi szklane nie wymagają również skomplikowanej konserwacji oraz są łatwe do utrzymania w czystości, co jest ważne szczególnie w miejscach narażonych na kurz i zabrudzenia.

Window wall in living room

Drzwi szklane Wrocław cena

Branża szklarska obfituje w wiele firm zajmujących się obróbką szkła. Dlaczego warto wybrać Pan Szklarz? Jesteśmy doświadczonym szklarzem, który dzięki wieloletniej współpracy z hutą szkła może zaoferować swoim klientom konkurencyjne ceny. Wszelkie świadczone przez nas usługi wyróżnia najwyższa jakość połączona ze starannością na każdym etapie realizacji zamówienia. Chętnie wykonujemy indywidualne zlecenia oraz hurtowe zamówienia od większych firm. Obsługujemy klientów z Wrocławia, Dolnego Śląska oraz pozostałej części kraju. Skontaktuj się z nami, umów się na spotkanie połączone ze wstępną wyceną i sprawdź, co mamy do zaoferowania swoim klientom.

Zobacz nasze realizacje